Proč cestovat právě s námi?

PROČ S NÁMI

 

Proč cestovat právě s námi?

Vše na jednom místě

S naší cestovní agenturou Valovi můžete na jednom místě vybírat z nabídky téměř všech českých renomovaných cestovních kanceláří za stejnou cenu včetně veškerých slev a bonusů. Všechny naše partnerské kanceláře jsou pojištěné proti úpadku. Informace o pojištění CK proti úpadku lze také ověřit na internetových stránkách Ministerstva pro místní rozvoj.

 

Šetříme váš čas

S námi neztrácíte čas prohlížením a obtížným porovnáváním množství nabídek jednotlivých cestovních kanceláří.

Na jednom místě si můžete vybírat a porovnávat ceny i nabízené služby konkrétních zájezdů od různých CK.

Nebo nám řekněte, o jaké dovolené sníte a ostatní nechte na nás. Pomůžeme vám najít a zajistit dovolenou „na míru“ za nejvýhodnější cenu.

 

S námi nic nezmeškáte

Aktuální a nové nabídky od cestovních kanceláří zařazujeme do prodeje každý den, ihned po jejich zveřejnění. Jako první máte tak s námi máte přístup k těm nejvýhodnějším nabídkám prakticky všech CK a to opět na jednom místě.

 

Ani koruna navíc - slevy, bonusy a cena stejná jako u cestovní kanceláře

Všechny zájezdy a pobyty nabízíme za cenu stejnou jako pořádající CK včetně čerpání všech slev, akčních cen, věrnostních bonusů a ostatních výhod nabízených pořádající cestovní kanceláří.

Šetřit u nás můžete také s využitím příspěvků od zaměstnavatele či z fondu FKSP.

Naši stálí klienti také vždy obdrží navíc věrnostní slevu od naší CK.

 

Pohled očima zákazníka

U nás klademe důraz na osobní kontakt a empatii se zákazníkem. Na základě vaší nezávazné poptávky s vámi telefonicky probereme vaše individuální potřeby a požadavky. Nasloucháme vám a snažíme se vyjít vstříc vašim přáním a co nejvíce se přiblížit vašim představám o spokojené dovolené.

 

Vaše spokojenost – náš cíl – pomáháme na cestách

Spokojený zákazník je pro nás největší odměnou za naši práci a proto vám pomáháme nejen s výběrem vhodné dovolené, ale samozřejmostí je také možnost obrátit se na nás v průběhu dovolené, pokud máte potíže. Pomůžeme vám i s vyřízením reklamací, se stornem zájezdu, s výběrem vhodného cestovního pojištění či popřípadě s vyřízením pojistného plnění.

Vytvářím objednávku...