Dovolená 2022. Dovolená u moře. Itálie. Pobytové zájezdy Itálie.

Autobusem

Řadit dle:
123
56 položek, 3 stránky
Rezidence Mirelladue od 4 390 Kč
Itálie - Tonale/Ponte di Legno ****

Rezidence Mirelladue

11.12 - 15.12.2022, 5 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Chalet Stelle Di Neve od 4 490 Kč
Itálie - Bormio / San Colombano ***

Chalet Stelle Di Neve

11.12 - 16.12.2022, 6 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Hotel Posta od 5 790 Kč
Itálie - Aprica ***

Hotel Posta

11.12 - 16.12.2022, 6 dní Polopenze, Autobus, vlastní
Hotel Cima Piazzi od 7 990 Kč
Itálie - Bormio / San Colombano ***

Hotel Cima Piazzi

11.12 - 16.12.2022, 6 dní Polopenze, Autobus, vlastní
Hotel Cristallo Club od 9 990 Kč
Itálie - Aprica ****

Hotel Cristallo Club

11.12 - 16.12.2022, 6 dní Polopenze, Autobus, vlastní
Rezidence Edelweiss od 6 990 Kč
Itálie - Bormio / San Colombano ***

Rezidence Edelweiss

11.12 - 18.12.2022, 8 dní Snídaně, Autobus, vlastní
Rezidence Cielo Aperto od 2 690 Kč
Itálie - Monte Bondone ***

Rezidence Cielo Aperto

14.12 - 17.12.2022, 4 dny Bez stravy, Autobus, vlastní
Apartmány Serodine od 5 790 Kč
Itálie - Tonale/Ponte di Legno ***

Apartmány Serodine

17.12 - 22.12.2022, 6 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Rezidence Top od 6 090 Kč
Itálie - Tonale/Ponte di Legno ***

Rezidence Top

17.12 - 22.12.2022, 6 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Apt. dům Bastiana od 8 290 Kč
Itálie - Livigno ***

Apt. dům Bastiana

17.12 - 22.12.2022, 6 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Apartmány Homelywood od 8 290 Kč
Itálie - Livigno ***

Apartmány Homelywood

17.12 - 22.12.2022, 6 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Apartmánový dům BORCH od 8 890 Kč
Itálie - Livigno ***

Apartmánový dům BORCH

17.12 - 22.12.2022, 6 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Apartmány Ariston od 4 290 Kč
Itálie - Aprica ***

Apartmány Ariston

17.12 - 23.12.2022, 7 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Rezidence Stofol od 4 690 Kč
Itálie - Aprica ***

Rezidence Stofol

17.12 - 23.12.2022, 7 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Rezidence Jolly od 4 790 Kč
Itálie - Bormio / San Colombano ***

Rezidence Jolly

17.12 - 23.12.2022, 7 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Rezidence Rosengarden od 5 090 Kč
Itálie - Bormio / San Colombano ***

Rezidence Rosengarden

17.12 - 23.12.2022, 7 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Apt. dům Casa Vittoria od 5 190 Kč
Itálie - Aprica ***

Apt. dům Casa Vittoria

17.12 - 23.12.2022, 7 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Rezidence Ables od 5 290 Kč
Itálie - Bormio / San Colombano **

Rezidence Ables

17.12 - 23.12.2022, 7 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Hotel Domina od 5 490 Kč
Itálie - Pejo ****

Hotel Domina

17.12 - 23.12.2022, 7 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Rezidence Biancaneve od 5 590 Kč
Itálie - Aprica ***

Rezidence Biancaneve

17.12 - 23.12.2022, 7 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Rezidence Valfurva od 5 590 Kč
Itálie - Santa Caterina **

Rezidence Valfurva

17.12 - 23.12.2022, 7 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Chalet Bucaneve od 5 590 Kč
Itálie - Santa Caterina ****

Chalet Bucaneve

17.12 - 23.12.2022, 7 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Rezidence Primula od 5 690 Kč
Itálie - Santa Caterina ***

Rezidence Primula

17.12 - 23.12.2022, 7 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
Rezidence Ortles od 5 690 Kč
Itálie - Santa Caterina ***

Rezidence Ortles

17.12 - 23.12.2022, 7 dní Bez stravy, Autobus, vlastní
123
56 položek, 3 stránky
Vytvářím objednávku...