Príchod:

Odchod:

Počet osôb v apartmáne (1):
Počet osôb v apartmáne (2):
Počet osôb v apartmáne (3):
Počet osôb v apartmáne (4):
Letovisko:

Meno objektu:

Klimatizácia

Internet

Domáci maznáčik

Omišalj

Omišalj je oblíbené letovisko na ostrově Krk, pouhých 6 km od krčského mostu. Leží na severozápadní straně ostrova v překrásném, téměř 3 km dlouhém zálivu a centrum města se nachází na skále nad zátokou, ve výšce 85 m. Omišalj se také může pochlubit oblázkovou pláží Pesja, která je už řadu let nositelkou ocenění „Modrá vlajka“. Milovníkům klidu a soukromí doporučuje četné zátoky v okolí Omišalje. Kromě koupání a slunění je Omišalj ideálním místem pro aktivní odpočinek. Nabízí velké množství sportovních aktivit a vybavení (tenisové kurty, fotbalové hřiště, plážový volejbal, půjčovna kol, lodí atd.). Park Dubec obklopený zelení je jako stvořený pro procházky či jogging.
Omišalj návštěvníky nadchne nejen čistým mořem a překrásnou přírodou, ale také bohatým kulturně historickým dědictvím a četnými památníky. Doporučujeme navštívit pozůstatky starokřesťanské baziliky z 15. století v zátoce Stepen vzdálené asi 2 km od Omišalje, na jejímž místě byla římská provincie Fulfinum. Přímo v Omišalji si můžete prohlédnout malakologickou sbírku, která je se svými 675 exponáty mušlí, hlavonožců, měkkýšů a plžů jedinou tohoto typu na ostrově Krk. V místě také naleznete muzejní galerii „Lapidárium“ či muzeum folkloru ostrova Krku, kde si můžete na jednom místě prohlédnout celé kulturní dědictví ostrova Krk od folkloru přes jazykové dědictví až po stavitelství.
Doporučujeme také ochutnat krčské jehněčí, rybí speciality, především brodet, domácí olivový olej a ze sladkých jídel určitě presnac. Za zábavou či nákupy se můžete vydat do nedaleké Rijeky, bohatý noční život mají také Njivice a Malinska.